WYGRANA TRAMPKARZY NA ZAKOŃCZENIE SEZONU
PODSUMOWANIE SEZONU TRAMPKARZY
Dzisiaj o godzinie 10:00 nasza drużyna trampkarzy rozegrała ostatni mecz tego sezonu a ich rywalem był zespół APN Góral Istebna
Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 4:1 co pozwoliło nam na utrzymanie się w 3 lidze na przyszły sezon.
Czas podsumować sezon w wykonaniu naszych trampkarzy:
Zajęliśmy 3 miejsce w lidze wyprzedzając zespoły UKS Cieszyn oraz LKS Goleszów. Przed nami na drugiej pozycji znalazł się zespół z Istebnej a zwycięzcami ligi zostali trampkarze KS Kuźnia Ustroń.
Nasz zespół w 8 spotkaniach zdobył 12 punktów, czterokrotnie wygrywając i czterokrotnie przegrywając.
W całym sezonie udało nam się zdobyć 19 bramek co daje 2,34 gola na mecz. Straciliśmy 41 goli co daje 5,1 gola na mecz. Mimo sporych strat bramkowych udało nam się mobilizować i punktować co przełożyło się na zdobycie 12 punktów i spokojne utrzymanie się w lidze. Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerowi Kornelowi Dziwiszowi za dobre zaprezentowanie się na nowym szczeblu ligowym i gratulujemy zdobycia 3 miejsca w lidze.