Porażka w Pucharze Polski z LKS Tempo Puńców

Na zakończenie letniego okresu przygotowawczego przyszedł czas na ostateczny sprawdzian przed startem ligowych rozgrywek. W 1 rundzie Pucharu Polski los zestawił nas z drużyną LKS Tempo Puńców, czołową ekipą " Okręgówki". Z powodu sezonu wakacyjno -  urlopowego nasz trener miał do dyspozycji tylko 13 zawodników. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wyglądała bardzo słabo. Rywale przeważali, jednak sytuacje bramkowe w głównej mierze były spowodowane naszymi błędami, które zaowocowały stratą aż 5 bramek do przerwy. Po 45 minutach w szatni trener zmuszony był powiedzieć kilka mocnych słów żeby zmotywować nasz zespół i wyeliminować błędy popełnione w pierwszej odsłonie. W drugiej połowie nasz zespół zdecydowanie poprawił grę stwarzając nawet kilka sytuacji. W 60 minucie z boiska zszedł Grzegorz Kałuża a zastąpił go debiutujący w naszym zespole Liam Waddington. Na ostatnie 10 minut do gry został posłany ostatni z naszych rezerwowych Wojciech Dąbrowski, który zmienił Grzegorza Stańka. W 85 minucie padła ostatnia bramka w tym spotkaniu ustalająca wynik na 0:6. Mimo poprawy gry w drugiej połowie wyniku nie udało się zmniejszyć. Była to cenna lekcja, która mamy nadzieje pomoże nam wyeliminować błędy przed startem rozgrywek, które ruszają już za tydzień. Nasz zespół rozpocznie je od niedzielnego starcia w Zabłociu o godzinie 17:00. Dziękujemy za doping na meczu pucharowym i zapraszamy już za tydzień do wspierania nas w starciu z LKS Orzeł Zabłocie