PORAŻKA NA ZAKOŃCZENIE SEZONU Z MISTRZEM A KLASY CKS PIAST CIESZYN

Wczoraj nasza drużyna seniorów rozegrała ostatnie spotkanie w tym sezonie kończąc zmagania w grupie mistrzowskiej A klasy Skoczów. Z powodu sporych braków kadrowych trener do dyspozycji miał zaledwie 12 zawodników. Mecz dobrze rozpoczęli goście, którzy dwukrotnie po prostopadłych piłkach z prawej strony zdobyli gola w 7 oraz 9 minucie. Mimo szybkich dwóch ciosów nasza drużyna nie zwiesiła głów i starała się odrobić wynik. W 34 minucie dobrą akcje wypracował Grzegorz Staniek, który wszedł w pole karne i dzięki dobrym zwodom został faulowany i wywalczył dla naszej drużyny rzut karny. Do piłki podszedł Paweł Leśniewicz grający wyjątkowo na pozycji stopera. Dobry strzał w lewe okienko dał nam gola kontaktowego. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie to nasza drużyna starała się przejąć inicjatywę co poskutkowało kilkoma groźnymi sytuacjami. Niestety to goście w 74 minucie zdobyli gola na 1:3. Później nasza drużyna mogła zmniejszyć wynik po centrostrzale Wojciecha Dąbrowskiego, który jednak został w ostatniej chwili wybity ponad poprzeczkę. W 75 minucie miała miejsce jedyna zmiana w naszej drużynie. Marka Sadowskiego zmienił Waldemar Bulandra. Mimo porażki zagraliśmy całkiem dobry mecz a szczególnie w drugiej połowie. Tym spotkaniem zakończyliśmy sezon 2020/21, który poprzez pandemie był bardzo dziwny i cieszymy się, że już jest za nami. W przyszłym tygodniu pojawi się podsumowanie sezonu w formie posta na naszej stronie facebookowej.