PORAŻKA Z HAŻLACHEM W 9 KOLEJCE A KLASY

Sobotni mecz nie rozpoczął się dla nas zbyt dobrze. Już w 10 minucie po błędzie naszego bramkarza Marcina, który źle podał piłkę w konsekwencji czego straciliśmy bramkę na 1:0. Przez kolejne minuty nasza drużyna starała się wejść na odpowiednie obroty, jednak ciągle towarzyszyły nam błędy i kilka strat. W 36 minucie drugą bramkę w tym meczu zdobyli gospodarze. Długie podanie za plecy w pole karne, gdzie zawodnik Hażlacha przyjął piłkę klatką i pokonał bramkarza. Do przerwy schodziliśmy ze stratą dwóch bramek do odrobienia. W przerwie trener dokonał jednej zmiany, za Michała Bijoka wszedł Marek Sadowski i już kilka minut później dał impuls do walki o punkty. W 53 minucie posłał dobre górne podanie z prawej strony, które trafiło do Jakuba Kubiciusa. Ten idealnie znalazł się na długim słupku i wykończył z najbliższej odległości zdobywając gola na 2:1. Kolejne minuty to znaczna poprawa gry naszego zespołu, które nie trwały zbyt długo bo już w 64 minucie gospodarze dołożyli gola numer 3 zmieniając wynik na 3:1. Po stracie trzeciego gola trener dokonał drugiej zmiany. Za Przemysława Żwirka wszedł Grzegorz Staniek. W końcówce meczu w minucie 87 straciliśmy gola na 4:1, który był już konsekwencją bardzo ofensywnej gry i chęci odrobienia strat. Porażki są częścią piłki nożnej, trzeba przełknąć jej gorycz i myśleć już o następnym meczu, w którym to zagramy z zespołem LKS 99 Pruchna