PRZEGRANA W WYJAZDOWYM SPOTKANIU Z PRUCHNĄ

W niedzielę 17 października nasz zespół seniorów udał się do Pruchnej na mecz z miejscowym LKS 99 Pruchna. Mecz z liderem tabeli to zdecydowanie starcie, które warto było zobaczyć. Przez pierwsze pół godziny gra była dosyć wyrównana można by nawet powiedzieć, że lekko przeważaliśmy, ale mimo kilku sytuacji wynik pozostawał bez zmian. W 30 minucie trener zmuszony był dokonać zmiany, gdyż po niefortunnym upadku urazu ręki nabawił się Jakub Bakun. Zmienił go Grzegorz Staniek. Chwilę po jego wejściu błąd w naszej obronie wykorzystali gospodarze zdobywając bramkę na 1:0. Tuż przed przerwą, w 43 minucie straciliśmy bramkę na 2:0 i do szatni zeszliśmy z dwu bramkową stratą do odrobienia. Na drugą odsłonę meczu trener wprowadził dwóch kolejnych graczy. Roberta Matuszkę zmienił Przemysław Żwirek. Dodatkowo urazu pięty nabawił się nasz bramkarz, który nie był w stanie kontynuować gry w drugiej części. Zastąpił go Bartłomiej Dąbrowski. Kilka minut po rozpoczęciu gospodarze dorzucili 3 gola i od 53 minuty było już 3:0. Nie mineło 5 minut a gospodarze prowadzili już 4:0 po szybkiej kontrze. W 60 minucie Bartłomieja Gruszczyńskiego zmienił Marek Sadowski. 5 minut później na boisko wszedł Michał Bijok zmieniając kontuzjowanego Daniela Więcka. 70 minuta to kolejna tym razem podwójna zmiana w naszym zespole. Boisko opuścili Bartosz Kochman oraz Michał Kubicius a zastąpili ich Liam Waddington oraz Wojciech Dąbrowski. Końcowe minuty nie przynosiły już wielu emocji a honorową bramkę dla naszej drużyny w ostatniej akcji meczu zdobył Robert Madzia po podaniu Liama. Wynik niekorzystny i do Dębowca wracamy bez punktów. Jedynym pozytywem może być fakt, że w meczu wystąpiła cały 18 osobowy skład i każdy miał szansę w mniejszym bądź większym wymiarze czasowym sprawdzić się na tle dobrego rywala. Okazja do rehabilitacji już w Sobotę, kiedy to na własnym boisku podejmiemy zespół LKS Olza Pogwizdów.