PORAŻKA TRAMPKARZY NA OTWARCIE SEZONU

Wczoraj tj. 29.04.2021 o godzinie 17:00 nasza drużyna trampkarzy na własnym boisku podejmowała zespół KS Kuźnia Ustroń. Mecz z wymagającym rywalem w dodatku w wyższej klasie rozgrywkowej zapowiadał się na ciekawe widowisko. W pierwszej połowie mimo dość dobrej gry naszego zespołu straciliśmy dwie bramki i schodziliśmy na przerwę z wynikiem 0:2. W drugiej połowie nasza drużyna przybrała zupełnie inne oblicze. Miało na to wpływ być może zmęczenie lub podkręcenie tempa przez zespół Ustronia. Goście zaczęli wykorzystywać wiele stworzonych przez siebie sytuacji i finalnie mecz zakończył się porażką 0 do 10. Nie można, jednak spuszczać głów był to mecz w nowej lidze i nowe doświadczenie dla każdego z naszych zawodników. Jak to mówią "Pierwsze koty za płoty" i taki mecz mimo sporej porażki pozwoli trenerowi i zawodnikom na wyciągnięcie wniosków i poprawę gry w następnym meczu. W sporcie jakim jest piłka nożna to porażki najbardziej kształtują charakter i pozwalają się podnieść i wierzymy w to, że już w następnej kolejce chłopaki pokażą sportową, piłkarską złość i zdobędą punkty.