NA KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ SENIORZY ZAGRAJĄ Z LKS BESKID BRENNA

W poniedziałek tj. 03.05.2021 nasza drużyna seniorów podejmować będzie na własnym boisku rywali z Brennej w ramach 17 kolejki Skoczowskiej A klasy gr.2. Jesienią mecz w Brennej zakończył się korzystnym wynikiem dla naszego "Strażaka" ii wygraną 1 do 3. Obecnie nasza drużyna zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów natomiast nasi rywale znajdują się na drugim stopniu podium z dorobkiem 31 punktów. Przez liczne obostrzenia sezony przygotowawcze do rundy wiosennej dla wielu ekip były mocno poszarpane i nieregularne, jednak mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to w rozegraniu dobrego spotkania. Jest to mimo wszystko mecz ważny, ponieważ wyniki zespołów, które znajdują się w grupie mistrzowskiej zostają zachowane a więc wynik meczu z Brenną również, ponieważ obie ekipy mają już zapewniony awans do grupy mistrzowskiej. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00, jednak musi się odbyć bez udziału kibiców. Dobra informacja jest taka, że już od 15 maja na stadion będzie mogło wejść 25% kibiców i dopingować nas w rywalizacji z najlepszymi zespołami ligi. Mecz 17 kolejki to dla nas pierwszy i zarazem ostatni mecz w rundzie zasadniczej na wiosnę. Co prawda pozostała jeszcze jedna 18 kolejka, jednak nasz zespół w tejże kolejce pauzuje i nie będzie rozgrywał spotkania. Tydzień później rozpoczynamy już rywalizację w grupie mistrzowskiej, która rozpocznie się w dniach 15/16 maja.