DERBOWY REMIS W 5 KOLEJCE A KLASY

Dzisiaj nasza drużyna udała się na niedaleki wyjazd do Iskrzyczyna, gdzie w derbowym spotkaniu podejmowała zespół LKS Iskra Iskrzyczyn. Jak wszyscy wiemy derby zawsze rządzą się swoimi prawami i bez względu na pozycje ekip w tabeli zawsze przynoszą dużo emocji. Tym razem dużą rolę oprócz zawodników odegrał sędzia, który popełniał dużo błędów w obie strony wprowadzając nerwowość na boisku. Mimo wszystko spotkanie toczyło się przyjaznej atmosferze i bez zbędnych złośliwości. Obie drużyny starały się przenieść ciężar gry na połowę rywali co skutkowało wieloma długimi zagraniami po obu stronach. Tak prezentowała się znaczna większość spotkania. Oba zespoły starały się również w głównej mierze nie stracić gola to też nie mogliśmy dziś oglądać zbyt sytuacji bramkowych. Kilka stałych fragmentów, które nie przyniosły jednak gola. W meczu trener dokonał dwóch zmian, w 58 minucie Marka Sadowskiego zastąpił Liam Waddington a w 73 minucie boisko opuścił Robert Matuszka a zastąpił go Mikołaj Gaffke. Obaj rezerwowi mogli dać zwycięstwo naszej drużynie . Dośrodkowanie Roberta Madzi trafiło na głowę Mikołaja, który zgrał ją za siebie, gdzie celny strzał oddał Liam. Piłka wpadła do siatki, jednak sędzia liniowy pokazał spalonego, na którym znalazł się Mikołaj w momencie podania piłki. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 i podziałem punktów. Może bez fajerwerków, ale za to z czystym kontem zakońćzyliśmy to spotkanie. Cieszy nas fakt, że jako jedyna drużyna nie zaznaliśmy porażki i po 5 kolejkach z 3 zwycięstwami i 2 remisami zajmujemy 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Za tydzień szansa na zdobycie kolejnych punktów w meczu na własnym stadionie, gdzie podejmiemy zespół Pierścca.