WYGRANA Z GOLESZOWEM NA ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ

W dniu wczorajszym nasz zespół seniorów podejmował na własnym boisku gości z Goleszowa. Nasz zespół wciąż zmagał się ze sporymi kłopotami kadrowymi. Pierwsze minuty przebiegały dość spokojnie i obie strony próbowały wybadać rywala. Dość kontrowersyjna sytuacja nastąpiła w 26 minucie, kiedy to czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gości. Była to konsekwencja dwóch żółtych kartoników, ale powody ich pokazania zna chyba tylko arbiter. Minutę później rzut karny dla naszego zespołu wywalczył Robert Matuszka a na bramkę zamienił go Maciej Wasilewski. Nasz zespół przejął inicjatywę i starał się podwyższyć wynik. Pięknym zagraniem popisał się Marek Sadowski, który zobaczył stojącego wysoko bramkarza i z kilkudziesięciu metrów oddał strzał, który odbił się od poprzeczki. Dobitka strzału po odbiciu od słupka również nie przyniosła bramki. Na przerwę zeszliśmy z jedno bramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron nasz zespół prezentował się coraz lepiej co przełożyło się na kolejnego gola. Dobre podanie posłał Jakub Kubicius a Robert Madzia wykorzystał swoją szansę i zamienił ją na bramkę podwyższając prowadzenie na 2:0. W 65 minucie z boiska zszedł Grzegorz Staniek a zastąpił go Wojciech Dąbrowski a 5 minut później za Przemysława Żwirka wszedł Michał Bijok. Goście starali się stworzyć sobie sytuację do strzelenia bramki, jednak nie mieli ku temu zbyt dużych argumentów. W końcówce spotkania dobrze w obronie popracował Wojciech Dąbrowski, który przejął podanie i skierował je do Bartosza Kochmana. Ten uruchomił Roberta Madzie, który minął bramkarza i ustalił wynik spotkania na 3:0. Cieszymy się, że w meczach u siebie jesteśmy nadal niepokonani i że udało nam się zakończyć rundę ze zwycięstwem. Po 13 kolejkach uplasowaliśmy się na 5 miejscu w tabeli i na tej pozycji spędzimy zimę przygotowując się do rundy rewanżowej.