WYGRANA NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

W dniu wczorajszym nasza drużyna seniorów rozegrała ostatni ligowy mecz tego sezonu. Na zakończenie ligowych zmagań udaliśmy się na wyjazdowe spotkanie do Goleszowa podejmując miejscowy LKS Goleszów. W pierwszej połowie to gospodarze prezentowali się na boisku nieco lepiej stwarzając kilka sytuacji, których nie zdołali wykorzystać. My również mimo prób nie byliśmy w stanie zmienić stanu meczu. Tak więc na przerwę schodziliśmy do szatni z bezbramkowym remisem. W drugiej połowie nasza drużyna wskoczyła na zdecydowanie wyższe obroty co przełożyło się na szybko zdobyte dwie bramki. W 48 minucie na 0:1 trafił Dominik Olchawa a w 50 minucie wynik podwyższył Robert Madzia. Po 10 minutach kolejną bramkę dołożył Robert zmieniając wynik na 0:3. Kilka minut później gospodarze zdobyli honorową bramkę w tym spotkaniu zmieniając stan meczu na 1:3. Później gra nieco się uspokoiła a finalne rozstrzygnięcia przyniosły dopiero końcowe minuty. W 86 minucie fenomenalną bramką popisał się Jakub Kubicius, który na własnej połowie dostrzegł, że bramkarz gospodarzy stoi bardzo wysoko i posłał strzał, który wpadł do siatki. Tego typu bramkę można śmiało porównać do tej zdobytej przez Patricka Schicka podczas ostatniego Euro. W 90 minucie dzieła zwieńczył Paweł Leśniewicz ustalając wynik spotkania na 1:5. Jesteśmy ogromnie szczęśliwy, że udało się zakończyć sezon zwycięstwem i podtrzymać serię 9 spotkań bez porażki. Teraz czas naładować baterie i za kilka tygodni rozpocząć przygotowania do nowego sezonu.