PIERWSZA PORAŻKA SENIORÓW W 7 KOLEJCE

W dniu dzisiejszym nasza drużyna seniorów udała się do Kończyc Małych na spotkanie 7 kolejki a klasy. Mecz rozpoczął się dla nas fatalnie bo do 30 minuty przegrywaliśmy już 4:0. Nasza drużyna wyglądała bardzo słabo, dużo niecelnych podań i niefrasobliwości w obronie i brak komunikacji. W 35 minucie Daniel Więcek opuścił boisko z powodu kontuzji a zastąpił go Wojciech Kajstura. Do 45 minuty nie uległ zmianie a w przerwie trener musiał lekko wstrząsnąć naszymi zawodnikami i zmobilizować ich do dalszej gry i walki do końca. Na drugą połowę to gospodarze jak to się mawia w żargonie piłkarskim " nie wyszli". W 20 minut udało nam się zdobyć 3 bramki, których autorem był Robert Madzia kompletując w tym meczu hattricka. W między czasie w 50 minucie boisko opuścił Grzegorz Staniek a zastąpił go Marek Sadowski. Nasza drużyna złapała wiatr w żagle i była blisko wyrównania stanu meczu. Niestety to gospodarze wykorzystali dwa kontrataki i kolejno w 75 i 76 minucie zdobyli bramki na 5 i 6 do 3. W końcówce gospodarze otrzymali rzut karny ustalając wynik na 7:3. Mimo porażki nie można odmówić naszemu zespołowi walki w drugiej połowie i chęci zmiany wyniku. Swoje trzy grosze do tego spotkania dołożył również sędzia, który popełniał liczne błędy a ewidentne ostre wejścia nie były odgwizdywane jako faule ani tym bardziej karane żółtymi kartkami. Nie szukamy tutaj w żadnym wypadku wymówek na wynik tego spotkania bo każdy popełnia błędy, ale tego typu zachowania sędziego, który wręcz prowokował zawodników i sztab są nie na miejscu tym bardziej, gdy zwracano mu uwagę na ogromne błędy w podejmowanych decyzjach.