Wysoka wygrana z Olzą Pogwizdów

W sobotę 04.06.2022 podopieczni trenera Krystiana Szleszyńskiego udali się do Pogwizdowa na mecz z zespołem miejscowej Olzy Pogwizdów. Od początku spotkania nasza drużyna zaczęła dominować rywala. W drugiej minucie wynik otworzył Paweł Leśniewicz zdobywając gola na 0:1. W 8 minucie sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu, niestety strzał Damiana Madzi został obroniony przez bramkarza. W 16 minucie ponownie przypomniał o sobie Paweł, który zdobył bramkę na 0:2. Do końca pierwszej połowy nasz zespół starał się kontrolować spotkanie, jednak rezultat nie uległ zmianie. Druga odsłona przyniosła kolejną bramkę dla naszego zespołu. W 55 minucie wynik podwyższył Jakub Kubicius trafiając na 0:3. Goście dość szybko odpowiedzieli i po 2 minutach zdobyli bramkę na 1:3. Gra nieco się wyrównała i przez niemalże kwadrans wynik pozostawał niezmienny. W 69 minucie swoją bardzo dobrą dyspozycję kolejny raz udokumentował Paweł Leśniewicz zdobywając bramkę na 4:1 a co za tym idzie kompletując hattricka. Chwilę później mecz musiał zostać wstrzymany z powodu urazu, którego nabawił się zawodnik gospodarzy. Uraz kolana, który wymagał interwencji lekarzy pogotowia. Po wznowieniu spotkania w 82 minucie piłkarze Olzy zdobyli bramkę na 2:4, ale tuż przed końcowym gwizdkiem wynik ustalił Waldemar Bulandra trafiając na 2:5. Takim też wynikiem spotkanie się zakończyło a nasza drużyna mogła cieszyć się z kolejnych punktów oraz 7 z rzędu meczu bez porażki. Serie tę warto by podtrzymać do końca sezonu. Za tydzień spotkanie z liderującą Istebną, jednak na naszym boisku już nie raz udowodniliśmy, że każdy kto tutaj przyjeżdża musi liczyć się z utratą punktów. Mamy nadzieję, że i tym razem w ostatnim meczu przed własną widownią uda nam się wywalczyć korzystny rezultat. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie i wierzymy, że udanie zakończymy ten sezon.