Wysoka porażka z liderem

W niedzielę nasza drużyna udała się do Istebnej na mecz z miejscowym APN Góral Istebna. Kiepska sytuacja kadrowa spowodowana kontuzjami i chorobą pozwoliła nam na skompletowanie zaledwie 13 osobowego zespołu. Od początku mecz układał się dla nas źle bo już w 2 minucie straciliśmy bramkę na 1:0. Oprócz kilku sytuacji to gospodarze całkowicie zdominowali spotkanie. Do przerwy przegrywaliśmy wynikiem 3:0 i nic nie wskazywało na to, że druga połowa przyniesię znaczną poprawę gry. W drugiej odsłonie jedyną zmiane trener przeprowadził w 55 minucie. Michała Bijoka zmienił Wojciech Dąbrowski. Po zmianie stron gospodarze dołożyli 4 trafienia a mecz zakończył się porażką 7:0. Nie ma co zbytnio rozpisywać się na temat tego spotkania. W sporcie przychodzą słabsze dni i trzeba zrobić wszystko żeby wymazać je z pamięci i szybko się podnieść. Ta wysoka porażka boli, ale musi to przekuć się w dodatkową motywację do treningu. W sobotę ostatni mecz tej rundy, gdzie na własnym stadionie podejmiemy zespół Goleszowa. Trzeba wziąść się w garść i zakończyć rundę z 3 punktami wracając na zwycięskie tory.