ORLIKI WRACAJĄ DO RYWALIZACJI O LIGOWE PUNKTY !!!

W poniedziałek tj. 26.04.2021 nasza drużyna orlików rozpocznie walkę o ligowe punkty od meczu na własnym terenie z rówieśnikami z drużyny LKS Kończyce Małe. Będzie to zarazem pierwszy mecz w rundzie rewanżowej. Po pierwszej połowie sezonu nasza drużyna uplasowała się na pozycji wice-lidera z dorobkiem 18 punktów w 7 meczach tracąc do lidera rozgrywek zaledwie 3 punkty. Drużyna gości ma do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie z rundy jesiennej natomiast w 6 dotychczasowo rozegranych meczach zdobyła 3 punkty, które pozwoliły im zająć na koniec rundy 6 miejsce w tabeli. Nasza młodzież zdążyła już zatęsknić za możliwością ponownego rozgrywania spotkań i wierzymy, że ten "głód piłki" pozwoli im na odniesienie korzystnego rezultatu i zdobycia kolejnych punktów. W związku z obowiązującymi obostrzeniami mecz odbędzie się bez udziału publiczności i z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zachęcamy jednak do śledzenia naszej strony, gdzie najszybciej jak to tylko możliwe będziemy aktualizować wyniki poszczególnych spotkań.